Actie voor de Adviesgroep Kanker in de Zwangerschap (AKZ)
Job en Kirsty Vreeswijk - LansinkIntussen is het een week na de wandelmarathon en we hebben genoten van de wandelingen in de prachtige omgeving (de laatste kilometers alleen nét iets minder). Geweldig om te zien hoe onze actiepagina is gedeeld en samen hebben we een fantastisch bedrag voor de Adviesgroep Kanker in de Zwangerschap opgehaald. Heel erg bedankt voor alle donaties en voor het delen ♡
Groetjes, Job en Kirsty
‐----------------------------------------
Job en ik zijn ons inmiddels al een tijdje aan het voorbereiden op de wandelmarathon in Egmond aan zee op 25 en 26 januari. Naast dat dit een persoonlijk doel van mij is en het een overwinning voor mezelf zal zijn, zou ik ook graag van de gelegenheid gebruik maken om geld in te zamelen voor de Adviesgroep Kanker in de Zwangerschap. Hiermee wil ik een hele dikke shout out geven aan deze toppers die zich hebben gebogen over mijn casus en mede mogelijk hebben gemaakt dat onze kanjer van 3 er is en iedere dag nóg bijzonderder maakt.
In overleg met de voorzitter van de AKZ heb ik deze actiepagina aangemaakt zodat ik zeker weet dat het geld op de juiste plek terecht komt.
Voor mijn persoonlijke verhaal dat ik in 2022 schreef: https://www.stermetk.nl/het-verhaal-van-kirsty/